Новини » Спорт 13 березня, 2019, 20:00
Німець Арнд Пайффер виграв індивідуальну гонку ЧС-2019 з біатлону
На світовому форумі стріляючих лижників у шведському Естерсунді німець Арнд Пайффер виграв індивідуальну гонку / xsport.ua

У шведському Естерсунді, де триває чемпіонат світу-2019 з біатлону, сьогодні, 13 березня, відбулася чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Як повідомляє biathlon.com.ua, золоту нагороду вдалося здобути Арнду Пайфферу з Німеччини, який подолав дистанцію за 52 хвилини 42,4 секунди (без промахів).

Друге місце сенсаційно посів Володимир Ілієв з Болгарії (відставання 1 хвилина 08,7 секунди; один промах), який у суперечці за «срібло» на 0,4 секунди випередив старшого брата лідера загального заліку Кубка світу норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бьо – Тар’є Бьо.

Кращим серед українців став Віталій Труш (два промахи), який у підсумку посів 59-е місце. Руслан Ткаленко (шість хвилин штрафу) фінішував 65-м, Сергій Семенов, у якого також шість хвилин штрафу – 69-м, Артем Тищенко (сім хвилин штрафу) – 83-м.

Нагадаємо, що лідери збірної України Дмитро Підручний та Артем Прима сьогоднішню гонку пропускали.

Біатлон. Чемпіонат світу-2019. Естерсунд (Швеція). 7 – 17 березня

13 березня. Чоловіки. Індивідуальна гонка 20 км (чотири вогневі рубежі)