Найєм повідомив про блокування комітетом ВР законопроектів про незаконне збагачення

Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що парламентський комітет з питань забезпечення правоохоронних органів відмовився розглядати законопроекти про відновлення відповідальності за незаконне збагачення.

Про це він написав у Facebook.

«Тільки що комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів відмовився розглядати законопроекти про відновлення відповідальності за незаконне збагачення. З порядку денного було знято і президентський законопроект, і всі альтернативні», – йдеться у повідомленні.

За його словами, рішення було ініційовано нардепом від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчуком та прийнято шістьма з одинадцяти членів комітету, у тому числі, голосами трьох представників «Блоку Петра Порошенка».

«Ще раз. Президент публічно звернувся до парламенту з вимогою терміново розглянути законопроект, який відновлює відповідальність за крадіжку, а його депутати сказали «Ні!» і зняли всі законопроекти з порядку денного», – додав Найєм.

У коментарі під постом віце-спікер парламенту Ірина Геращенко зазначила, що Рада розгляне законопроекти без рішення комітету.

«Значить, приймемо рішення про розгляд в залі ВР і будемо голосувати. Комітету не вдасться заблокувати розгляд законопроектів. Закон має бути прийнято відразу після мовного закону», – написала вона.

Наразі у Раді зареєстровано сім законопроектів про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.Loading...