Новини » Економіка 13 березня, 2019, 19:21
Наглядова рада «Нафтогазу» за продовження контракту з Коболєвим зі зменшеною наполовину зарплатою

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» запропонувала Кабінету Міністрів продовжити повноваження голови правління компанії Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року.

Згідно з оприлюдненим виданням «Економічна правда» листом за підписом голови НР Клер Споттісвуд відповідну пропозицію рада одноголосно підтримала на засіданні 11 березня.

Рівень зарплати глави НАК пропонується скоротити вдвічі від нинішнього – до 520,5 тис. грн, без виплати щомісячних і квартальних премій. Водночас А. Коболєв може претендувати на премії за результатами роботи за 2019 рік за умови створення до 1 січня 2020 року готового до сертифікації оператора ГТС і збільшення видобутку газу.

Контракт із нинішнім главою НАК Андрієм Коболєвим завершується 22 березня 2019 року. В лютому 2019 року наглядова рада «Нафтогазу» направила прем’єр-міністру листа, в якому підтвердила необхідність продовження трудового договору з А.Коболєвим на три роки з підвищенням йому зарплати.

Водночас Гройсман заявив, що уряд з 23 березня оголосить конкурс на посаду глави «Нафтогазу». Згідно з розпорядженням Кабміну про проведення конкурсного відбору на посаду голови правління НАК він очікує від НР НАК «Нафтогаз України» та МЕРТ подання до 14 березня пропозицій щодо персонального складу правління компанії.

Заяви від осіб, які хочуть узяти участь у конкурсі, приймаються протягом 30 календарних діб від моменту публікації оголошення про проведення конкурсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:08 :08