Новини » Київ 13 березня, 2019, 2:25
На Київщині у школах ввели талони на харчування

Їжа по талонах – такі правила харчування у школах Ірпеня, що на Київщині. Талони різного номіналу і вигляду. Чим керувались ініціатори новації і чи вона до смаку дітям, батькам і вчителям.

Про це повідомляє УНІАН.

Вже з тиждень тутешні учні їдять по талонах. Талони на їжу зовні нагадують талончики на проїзд у трамваї чи тролейбусі. Мають голограму і номер, щоб не підробляли, і різний колір. Зелений талон на харчування найдорожчий – 30 гривень. За нього можна з’їсти весь обід. Червоний 25 гривень – це обід без першої страви. І синій за 20 – це обід на групі продовженого дня.

«Чіткий облік всередині і чітка взаємодія між підприємством і нашим кінцевим споживачем», каже про нововведення керівник комунального підприємства, яке годує дітей у школах та має покращувати свій сервіс. Гроші готівкою за їжу не беруть. Починали так: батьки платять на рахунок через банк або через сайт. Уже квитанції віддають вчителям, які ведуть табелювання харчування. Тепер і цього не буде. «Ви оплатили 20 обідів, за 20 обідів отримали 20 талонів, дитина прийшла вранці в школу – дала талон класному керівнику, передали в їдальню і все. Ніякого табелювання, ніякого обліку. Є оплата – є талон. І все дуже просто», – стверджує керівник підприємства.

Дуже просто виявилося лише на словах. Вчителька, яка вела журнал табелювання харчування раніше, каже – після появи талонів табличка не зникла, у ній навпаки, з’явився ще один стовпчик. «Крім того, що я рахую, скільки грошей, то ще й талонів. Дитина може талон загубити, забути», – каже вчителька, яка тримає через те і журнал, і талони в себе.

Що робити в разі псування талона на харчування, їхні творці обіцяють вирішувати індивідуально. Систему ж харчування по талончиках будуть тестувати до кінця навчального року. Якщо себе не виправдає, придумають щось нове.

Читайте також: У Києві вихователька знущалася над дитиною із синдромом Дауна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:16 :25