Новини » Політика 13 березня, 2019, 15:49 блоги
Можна б було гратися у клоунів. Якби ми так близько не стояли до межі неповернення
Зоя Казанжи
журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM

Коли ви кажете, що за кілька тижнів оце поливання брудом скінчиться, і можна буде спокійно зайти в ФБ, просто треба трохи перечекати. Коли ви кажете, що всі стали нервовими і нестриманими, бо непрогнозовані результати, і треба просто трохи перечекати. Коли ви кажете, що на кону досить багато, і це останній бій, тому всі злі і розлючені і треба трохи перечекати.

Передвиборчий період – це просто квінтесенція всього, що відбувається з нами, з кожним із нас. Ми добре і вдало зжираємо одне одного і в міжвиборчі періоди. Ми добре і вдало вміємо ненавидіти і руйнувати. Ми добре і вдало опанували науку знецінення і ворожнечі.

І рейтинги зеленського-тимошенко – ті рейтинги, які ми заслужили. Бо ми, такі, варті тих, хто в рейтингах.

І тексти захисників діючого Президента з пересмикуваннями і дуже дурними виправдовуваннями справді серйозних косяків – теж те, що ми заслужили. І саме такі порохоботські, до нудоти, тексти, відвертають.

І можна було б гратися безкінечно в вибори і жартувати з приводу клоунів в лідерах перегонів.

Якби. Якби ми так близько не стояли до межі неповернення. Якби питання територіальної цілісності вже було б вирішеним і невразливим. Якби ми мали зріле і притомне населення хоча б відсотків на 30-40.

А поки я розумом, не серцем, буду голосувати за чинного Президента. Так, це вимушене голосування. Мій список претензій до нього довгий. Але можу обійтися і одним пунктом: справедливе правосуддя. Якби Президент Порошенко виконав би лише цей один пункт, ми б мали іншу державу і жили б в іншій країні.

І не варто мені писати, що Президент України не має ніякого відношення до судової гілки влади. Має. Часто пряме. В перекрученій системі координат саме він і має один із ключових впливів на судову систему.

Мені дуже жаль, що так нахабно крадеться наш час. Наш і нашої країни.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 03:10 :56