Новини » Політика 13 березня, 2019, 15:30
Міністр у справах ветеранів отримала двох нових заступників
Оксана Гаврилюк та Олександр Терещенко. Фото: facebook.com/Iryna.Friz
Оксана Гаврилюк та Олександр Терещенко. Фото: facebook.com/Iryna.Friz

Кабінет Міністрів України призначив заступниками міністра у справах ветеранів Оксану Гаврилюк та добровольця АТО, «кіборга» Олександра Терещенка.

Відповідні рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, повідомила глава відомства Ірина Фріз повідомила у Facebook.

Скріншот: facebook.com/Iryna.Friz
Скріншот: facebook.com/Iryna.Friz

«Сьогодні команда Міністерства у справах ветеранів має кадрове поповнення, а отже, сил та енергії для виконання поставлених завдань у нас збільшено тепер в рази! Дякую членам уряду за підтримку внесених мною кандидатур. Терещенко Олександр Леонтійович та Гаврилюк Оксана Василівна призначені на посади заступників міністра у справах ветеранів України», – написала Ірина Фріз.

Міністр зазначає, що полковник у запасі О.Гаврилюк є головою правління БФ «Інформаційно-координаційний центр», а також входить до складу проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів. До призначення кілька років очолювала прес-службу Міністерства оборони.

О.Терещенко у 2014 році став добровольцем АТО, брав участь в обороні Донецького аеропорту. Наразі є головою громадської організації «Асоціація учасників і інвалідів АТО» і главою Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів України». До призначення також працював заступником начальника Академії патрульної поліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 22:40 :47