Новини » Суспільство 13 березня, 2019, 2:10
Конституційний суд відмовився розглядати скаргу на постанову Ради щодо Томосу
Святіший Вселенський Патріарх Варфоломій I та Предстоятель православної церкви в Україні Митрополит Київський і Всієї України. Фото: УНІАН
Святіший Вселенський Патріарх Варфоломій I та Предстоятель православної церкви в Україні Митрополит Київський і Всієї України. Фото: УНІАН

Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження за поданням народних депутатів щодо Постанови Верховної Ради про підтримку звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу Православній церкві в Україні.

Про це йдеться в ухвалі Конституційного суду.

«Конституційний суд України повноважний розглядати лише ті питання, які йому півідомчі відповідно до положень статті 150 Конституції України та статті 7 Закону України «Про Косньтитуційний Суд України».... Конституційний суд України зазначає, що питання порушені у Постанові, мають політичний характер та повинні бути вирішені в межах компетенції та політичної доцільності відповідних органів державної влади», – йдеться в ухвалі суду.

Звернення до Конституційного суду щодо визнання неконституційною постанови Верховної Ради про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії Православній церкві України подали 47 народних депутатів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:50 :47