Новини » Київ 13 березня, 2019, 17:09
Кличко змусив Кабмін розглянути питання виділення Києву 400 млн грн на будівництво моста і метро
Міський голова Києва Віталій Кличко
Міський голова Києва Віталій Кличко

Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману адресували прохання допомогти Києву і дофінансувати на суму 400 мільйонів гривень будівництво двох важливих для столиці інфраструктурних об’єктів.

З такою ініціативою під час засідання Кабміну виступив міський голова Києва Віталій Кличко, інформує офіційний сайт міського голови Києва.

Ідеться про фінансування Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро та Сирецько-Печерської лінії Метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар.

«Задля реалізації важливих інфраструктурних проектів прошу ваших, Володимире Борисовичу, доручень щодо виділення місту Києву коштів з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток в сумі 200 мільйонів гривень на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та 200 млн гривень – на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії Метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар», – звернувся до очільника уряду Віталій Кличко.

Міський голова Києва наголосив, що будівництво таких важливих об’єктів стимулює розвиток громадського транспорту та інфраструктури столиці. А також дозволить створити додаткові робочі місця і залучити виробничі потужності вітчизняних промислових підприємств.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман надав необхідні доручення Міністерству фінансів, Міністерству інфраструктури, всім профільним структурам спільно з КМДА опрацювати технічні можливості надання фінансової підтримки реалізації цих важливих інфраструктурних проектів.

Нагадаємо, блогер та політичний експерт Олексій Голобуцький заявляв, що результати останнього соціологічного опитування мешканців столиці свідчать про те, що кияни не бачать альтернативи Віталію Кличку, і за півтора року до виборів міського голови Києва конкурентів у нього немає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:55 :26