Новини » Політика 13 березня, 2019, 16:07
Геращенко про зустріч у Мінську: Чим ближче до виборів в Україні, тим нахабніша поведінка РФ

Росія та представники ОРДЛО свідомо зривають роботу гуманітарної групи ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі.

Про це пише віце-спікер Верховної Ради, один із представників України в ТКГ у Мінську Ірина Геращенко у Facebook.

«Сьогодні відбувається 104 засідання ТКГ і груп. Й чим ближче до виборів в Україні – тим не стриманіша і вульгарніша позиція РФ і контрольованих нею маріонеток. РФ знову свідомо зриває роботу гуманітарної групи заявами, що Росія начебто не є учасником і стороною конфлікту на Донбасі, що «нас там нет» і намагається нав’язати умову прямого діалогу Києва та окупованих Донецька і Луганська», – йдеться в пості Геращенко, яка веде засідання парламенту.

«Шантажу України не буде! Позиція України і українських переговірників чітка і повністю відповідає мінським угодам», – наголосила вона.

За словами Геращенко представники України (13 березня в гуманітарній групі працюють експерти СБУ і МінТОТ Ю. Кочанов і С.Загородний) вкотре наголосила на засіданні на розблокуванні процесу обміну звільнення заручників з окупованого Донбасу.

Вона нагадала, що на 15 пропозицій української сторони щодо звільнення – від Росії та її маріонеток немає жодної відповіді.

«Ключове: ми наполягаємо на розблокуванні звільнення. Й готові протягом кількох наступних днів передати РФ 25 росіян в обмін на наших і помилувати 72 сепаратиста в обмін на 19 цивільних і військових, незаконно утримуваних на окупованому Донбасі», – наголошує віце-спікер.

Нагадаємо, у столиці Білорусі Мінську в середу, 13 березня, почалася зустріч робочих підгруп Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 08:45 :41