Новини » Регіони 13 березня, 2019, 15:41
Фірма у Луцьку вирішила свої проблеми за рахунок міського бюджету, – прокуратура

У Луцьку із забудовника стягнули у міський бюджет понад 330 тисяч гривень незаконно повернутих йому коштів.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах Луцької міськради до приватного підприємства та житлово-будівельного кооперативу. Прокурори з’ясували, що у січні 2018 року між Луцькою міською радою та приватним підприємством укладено договір про пайову участь у розвитку інфраструктури щодо об’єкта будівництва на вулиці Ковельській.

Замовник будівництва зобов’язався внести і він вніс у бюджет міста понад 3 млн грн пайової участі у розвитку інфраструктури Луцька.

У липні 2018 року рішенням Луцької міської ради забудовнику на понад 330 тис. грн зменшено розмір пайової участі у зв’язку з передачею до комунальної власності територіальної громади міста квартири. Кошти перераховано на рахунок житлово-будівельного кооперативу.

Проте, цю квартиру було надано у власність не комусь із лучан, які перебували на квартирному обліку та потребували поліпшення житлових умов, а громадянці, яка на квартирному обліку не перебувала, але її помешкання було знесене задля уможливлення будівництва багатоквартирного будинку – і підприємство в такий спосіб усього лише виконало взяті на себе зобов’язання перед цією громадянкою.

Отож, прокурори у суді наполягали на визнанні рішення міськради незаконним та стягненні із забудовника безпідставно повернутих йому коштів.

Господарський суд області частково задоволив вимоги прокуратури, відтак визнано недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста та стягнуто із забудовника усю суму незаконно повернутих йому коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:25 :29