Новини » Політика 13 березня, 2019, 15:26
Чубаров закликав кандидатів в президенти відреагувати на намір Путіна відвідати Крим
ZIK
ZIK

Оскільки Путін планує приїхати на п’ятиріччя анексії Росією Криму, зараз є гарна нагода кандидатам в президенти України відреагувати на наміри господаря Кремля.

Про це на брифінгу лідерів кримськотатарського народу, який транслював телеканал ZIK говорив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Сьогодні, справді, оголошено про те, що з нагоди п’ятиріччя захоплення Криму президент Росії Путін планує відвідати український півострів. І дуже хотілося б, щоб його плани були відповідним чином відпрацьовані Міністерством закордонних справ України. Яке, до речі, завжди і дуже активно мобілізовує наших міжнародних партнерів в таких випадках», – сказав Чубаров.

Він наголосив, що також було б дуже добре, якщо б і провідні лідери країн не залишили це питання без реагування. Але найперше це питання стосується українського народу і політиків.

«Я особисто як український політик і голова Меджлісу просив би кожного з кандидатів в президенти відреагувати на запланований приїзд президента країни-окупанта Путіна на тимчасово окуповану українську територію. Бо в цьому реагуванні чітко кожен кандидат відзначив би своє бачення звільнення Криму від російської окупації. Тому я дуже сподіваюся, що кандидати в президенти скористаються такою нагодою. Хоча думаю, що деякі в черговий раз будуть цього уникати», – наголосив він.

Також він подякував уряду Сполучених Штатів Америки, який активно підтримує Україну у боротьбі за свої території.

«Ми дуже вдячні уряду США, Конгресу та Сенату і взагалі політикуму за їхню послідовність щодо невизнання анексії Криму і підтримки Української держави. А також щодо постійного тиску на Російську Федерацію та мобілізації, свого роду, західноєвропейських партнерів. Бо саме тут ми дуже розраховуємо на те, що політика США буде й надалі продовжуватись, а також посилюватиметься тиск як самої Америки, так і всього цивілізованого світу», – зазначив Чубаров.

Нагадаємо, Палата представників Конгресу США схвалила проект закону, який визначає політикою США невизнання суверенітету Російської Федерації над Кримом, його повітряним простором чи територіальними водами.

Читайте більше новин про: кандидатів та вибори 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 05:42 :09