Новини » Суспільство 13 березня, 2019, 10:23
Агресивна музика не робить людей менш чутливими до насильства, – дослідження
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За результатами нового дослідження, агресивна музика не робить її любителів менш чутливими до насильства.

Китайські та австралійські вчені використали музику про канібалізм та смерть, щоб дослідити її вплив на фанатів, – інформує видання Independent.

Занепокоєння щодо того, що жорстокі фільми, відеоігри та музика, впливають на поведінку людей, існувало протягом десятиліть, і вчені часто задумувалися щодо їх ефекту.

У новому дослідженні, опублікованому у журналі Royal Society Open Science, вчені поставили перед собою завдання зрозуміти, чи агресивна музика робить людей менш чутливими.

Замість жорсткого репу вони обрали дез-метал, жанр, який часто звертається до таких тем як тортури та сатанинські ритуали.

Щоб перевірити його вплив на шанувальників, дослідники набрали загалом невелику групу студентів з 32 фанатів дез-металу та 48 не-фанатів.

Потім вони представили учасникам дослідження насильницькі та ненасильницькі зображення, та попросили вказати, на що вони більше зосереджують свою увагу.

За допомогою таких тестів вчені намагалися визначити упередженість учасників щодо тієї чи іншої теми.

Вчені виявили, що всі учасники дослідження були шоковані світлинами, що зображують насильство, що, своєю чергою, свідчить про те, що агресивна музика аж ніяк не робить її шанувальників менш чутливими до насильства.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 13:48 :23