Буде така ж історія: нардеп спрогнозував, що буде в Україні, якщо зміниться Президент

ZIK

Ключова проблема в системі – коли політик зверху, то будує все під себе, а коли збоку, в опозиції, то починає все критикувати. Суспільство спостерігає за цим із року в рік, але вже нікому не вірить.

Про це заявив народний депутат України Ігор Гузь у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат визнав, що фактично всі силові структури та наглядові ради налаштовані так, що підігрують Президенту України.

«Незалежних структур, як ми сподівалися на НАБУ та САП, як виявилося немає. І це – ключова проблема, що фактично немає кому боротися з корупцією в органах державної влади. Натоміть будь-хто, хто опиниться в опозиції, буде це критикувати», – констатував Ігор Гузь.

Політик спробував спрогнозувати події та зрозуміти, чи могла б ситуація змінитися, якби президентом стала інша людина.

«Якщо подивитися на півроку наперед і припустити, що новим президентом буде інша людина – не Петро Порошенко, то я підозрюю, що буде така ж історія, коли на головні посади будуть прилаштовувати своїх людей.

Наприклад, якщо президентом стане Тимошенко, то хіба не буде її людина на посаді генпрокурора чи керівника СБУ? Хто зі структурних політиків наважиться віддати силові структури, щоб вони його притягли до відповідальності?» – зауважив Гузь.

На жаль, підсумовує нардеп, політична система в державі за останні роки склалася таким чином, що можновладці тільки міняються місцями, а система залишається такою ж.

«Ключова проблема в системі – коли політик зверху, то будує все під себе, а коли збоку, в опозиції, то починає все критикувати. Суспільство спостерігає за цим із року в рік, але вже нікому не вірить», – вважає Ігор Гузь.

Нагадаємо, 25 лютого видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі. Фігурантом його став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор.

Читайте також: Гримчак пояснив, що буде, якщо Порошенка не оберуть на другий термін

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

Loading...