Новини » Політика 12 березня, 2019, 16:02
За півтора року Україна може відновити ядерний потенціал, – Снєгирьов
ZIK
ZIK

Після виходу Росії із ядерного договору, Україна може заявити про відновлення власного ядерного статусу. Адже, враховуючи нинішні технології, нашій державі для цього знадобиться лише півтора року.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Він розповів: після вступу в НАТО в Польщі відбувалось постійне зростання ВВП. Тож Альянс дав можливості польській економіці – з’явились нові ринки та робочі місця.

«Окрім захисту власної територіальної цілісності, НАТО дає можливість євроінтеграційних процесів в широкому розумінні цього слова. Найперше – економічні зв’язки з країнами блоку. Це замовлення на українські підприємства та переоснащення нашої армії, адже замовлення йтимуть на українську «оборонку», – підкреслив експерт.

Водночас, він зазначив: якщо Росія розв’язала проти нас гібридну війну, НАТО має відповідати у такий самий спосіб.

«Якщо курс НАТО буде гібридним до Росії, існуватиме жорстка позиція США щодо вступу України в НАТО та американські колеги зможуть переконати наших європейських, то у нас будуть прекрасні перспективи», – підкреслив Снєгирьов.

Окрім того, за його словами, на погрози Росії Україна може відповідати своїми «лякалками». Адже вихід РФ з договору про ядерну зброю дає нашій державі усі підстави заявити про відновлення ядерного статусу.

«На кожну «лякалку» є аналогічна. Тому слід врахувати наші технології – як би там не було, та «Сатана» – це розробка «Південьмашу». Нам достатньо півтора року, щоб відновити свій ядерний потенціал», – підкреслив Дмитро Снєгирьов.

Як повідомлялось раніше, голова Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США Еліот Енгель заявив про тверду підтримку лінії приєднання України до НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 16:41 :29