Новини » Політика 12 березня, 2019, 21:00
Вінник прогнозує членство України в НАТО через 5-7 років
ZIK
ZIK

Я думаю, що членство в НАТО ми отримаємо протягом 5-7 років. Це середньострокова перспектива.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова ТСК з розслідування розкрадань в армії Іван Вінник.

Нардеп зазначив, що до 2014-го року Україна мала формальну незалежність. За словами Вінника, повноцінної незалежності в України до цього часу не було, бо президентів і прем’єрів їздили погоджувати в Кремль.

«І власне Кремль і Російська Федерація мали значний вплив, але не тільки політичний, а й економічний, і енергетичний, на нашу державу. А з 2014-го року ми здобули незалежність значної території України», – заявив Іван Вінник.

А після звільнення Криму й Донбасу, за словами нардепа, можна буде говорити про повне розірвання зв’язків із Росією, які вона століттями нав’язувала Україні.

«А якщо говорити про Порошенка, то Путін за нього все сказав: що Порошенко – найбільш некомфортний Президент України, який працює на українську незалежність, яка зовсім не цікавить Російську Федерацію. Вона хоче повернути Україну під свій контроль. І світ про це знає.

Але ми отримали візову лібералізацію, підписали Асоціацію з ЄС, ми впевнено крокуємо до НАТО, ми маємо можливість проводити вільні вибори. Це говорить про те, що Україна впевнено відривається від Росії», – наголосив Вінник.

Він також додав, що великим надбанням України сьогодні є те, що громадяни можуть самостійно й вільно обирати керівника своєї країни.

«Президента України Петра Порошенка в 2014-му році обрав народ України. І Президента України у 2019-му році так само обере народ. І це є велике наше надбання, що народ самостійно може визначатися зі своїми керівниками», – підкреслив народний депутат Вінник.

Нагадаємо, Іван Вінник заявив, що довіреними особами кандидата у президенти Юлії Тимошенко є екс-регіонали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 13:17 :57