Новини » Політика 12 березня, 2019, 21:57
Він має великий авторитет в армії: Юрій Бутусов про призначення Сергія Кривоноса в РНБО
ZIK
ZIK

Його називають ідеологом створення Сил спецоперацій української армії. Полковник, спецпризначенець, легендарний командир, який у повній облозі обороняв Краматорський аеропорт, зайняв посаду першого заступника секретаря РНБО. На цю посаду Сергія Кривоноса призначив Президент України Петро Порошенко.

Про це йшлося в ефірі проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Капелан Костянтин Холодов розповідає, як познайомився з Сергієм Кривоносом 2014 року в Краматорську.

«Були часи, коли він був у складній облозі понад два місяці. І його люди пережили їх без втрат. Траплялося, що в них не було чого їсти чи пити, однак вони все одно вистояли. Тому його можна назвати воістину талановитим командиром, полководцем», – розповідає капелан Костянтин Холодов.

Тепер Сергій Кривонос – перший заступник секретаря РНБО. Президент призначив його на посаду звільненого через корупційні скандали Олега Гладковського.

«Дуже важлива ваша характеристика – це абсолютна нетерпимість до корупції», – коментує Президент Петро Порошенко.

А ще кілька тижнів тому Сергій Кривонос був одним із кандидатів на посаду президента, запланував передвиборчий тур, але потім насподівано скасував усі зустрічі. Це сталося після особистої розмови з Президентом. І вже шостого березня Кривонос знявся з перегонів. Журналіст Юрій Бутусов ще тоді припустив, що далі для полковника буде призначення на високу державну посаду.

«Він має великий авторитет в армії, рідкісне критичне мислення. І, звичайно ж, під час виборчої кампанії він становив би небезпеку. Тому Президент запропонував Кривоносу таку владну посаду, де він міг би працювати для розвитку Збройних сил», – вважає Юрій Бутусов.

Обговорювали нове призначення в РНБО і під склепінням депутати. Опоненти Президента в Раді визнають заслуги полковника Кривоноса, але закликають від посади відмовитися.

«Крапку має поставити Кривонос і відмовитися від пропозиції», – переконаний нардеп «Опоблоку» Ігор Шурма.

Серед завдань Сергія Кривоноса в РНБО є переозброєння армії, розвиток військово-технічної співпраці та співпраці з НАТО, а також координація підрозділів тероборони.

Нагадаємо, раніше в РНБО повідомили, за що відповідав Олег Гладковський.

Наталка Калінка, «Перші про головне»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 11:06 :30