Новини » Регіони 12 березня, 2019, 10:23
В Івано-Франківську проект «Пограниччя.308» об’єднає літературу та арт

В Івано-Франківську 13 березня відбудуться літературні читання та відкриття художньої виставки, в межах літературно-мистецького проекту «Пограниччя.308», який має на меті об’єднати літературу та арт, створивши єдиний інтелектуальний простір для діалогу.

 Про це сьогодні, 12 березня, повідомив власкор IA ZIK.

Задля втілення цієї ідеї, в межах проекту, протягом лютого-травня 2019 року, у дев’яти містах України: Дніпро, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Одеса, Ужгород, Вінниця, Київ), – відбудуться виставки художніх робіт, літературні читання та публічні обговорення, за участі відомих українських письменників, художників, громадських діячів. Проект «Пограниччя.308» вже побував у Дніпрі та Харкові, де викликав інтерес та змістовні дискусії на тему сучасної культури.

Проект «Пограниччя.308» в кожному місці обирає фокусну тему для обговорення, яке доповнює літературні читання і відкриття виставки. Багаторічна змагальність між Франківськом і Львовом у галузі культури дала поштовх для фокусної теми: Місто.

Місто зі зміненою назвою, місто зі зміненою свідомістю. У часи становлення української незалежності саме Івано-Франківськ з його легендарними імпрезами у пасажі Ґартенберґів став авангардом українського мистецького руху. Тут зароджувався культовий журнал «Четвер», тут створено першу українську енциклопедію актуальної літератури.

В Івано-Франківську проект представлять у «Галереї на Промприладі». Його реалізує Міжнародний фонд «Відродження», партнером проекту в Івано-Франківську є інноваційний центр Промприлад. Реновація.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 19:58 :01