Новини » Політика 12 березня, 2019, 18:45
У скандалі з «Укроборонпромом» Яхно радить розділяти політичну та юридичну складові
ZIK
ZIK

Розслідування Бігуса – це радше оприлюднення тих фактів, за якими були відкриті провадження. Тут треба виділяти юридичну й політичну складові.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила політолог Олеся Яхно.

На запитання ведучого про те, які висновки можна зробити із розслідування Бігуса, пані Яхно сказала, що на її думку, це не стільки розслідування, скільки оприлюднення тих фактів, які вже були в розгляді і за якими було відкрито багато проваджень.

«Для мене запитання, наскільки там є нова інформація, яка відрізняється від тієї, яка вже знаходилася в провадженні і до цього. Мені здається, що там або її нема, або її дуже мало. Я тут все-таки виділяю юридичну й політичну складову», – зазначила політолог.

Саме тому пані Яхно вважає, що це все розслідування має більше публічний резонанс. Однак важливо, як у цій ситуації на цей публічний резонанс реагує влада, суспільство та інші суб’єкти.

«В якихось частинах містилися дані, але питання, наскільки вони відрізняються від матеріалів слідства. Наприклад, у третій частині було більше інтерпретацій. І тут зауваження до того, як це все подано: чи це якісь шматки, чи це цілісно. Питання в тому, як на це буде реагувати, як влада, так і опозиція. Я думаю, що ми всі цю реакцію можемо спостерігати», – прокоментувала Яхно.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що аудит державного концерну «Укроборонпром» буде проведено до кінця 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 13:48 :50