Новини » Події 12 березня, 2019, 18:03
У Києві СБУ затримала главу потужного міжнародного наркосиндикату

Служба безпеки України спільно з поліцією Ізраїлю блокували діяльність найбільшої за останнє десятиліття міжнародної мережі Інтернет-торгівлі наркотиками.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що правоохоронці встановили, що у 2017 році громадянин Ізраїлю в одному із соціальних месенджерів створив інтернет-канал для збуту оптових партій наркотичних засобів та психотропних речовин. За кілька років нелегальний бізнес розширився і такі «торговельні майданчики» почали функціонувати в інших соціальних мережах.

За даними ізраїльської поліції, географія злочинної діяльності наркоторговців розповсюджувалася на країни Південної та Північної Америки, Європейського Союзу, Близького Сходу, Азії та Африки.

У синдикат входило понад 13 тис. осіб, у тому числі контрабандисти, дилери, адміністратори груп у соцмережах.

12 березня на підставі клопотання про міжнародну допомогу українські правоохоронці затримали главу наркокартеля в Києві, куди він прибув для налагодження «бізнес-зв’язків» з представниками місцевих кримінальних кіл. Наразі іноземця передано працівникам Національної поліції України для організації його екстрадиції до країни походження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 19:21 :00