live

Це жіночі ревнощі, – експерт про критику Тимошенко щодо монетизації субсидій

ZIK

Критика монетизації субсидій і доплат до пенсій Юлією Тимошенко – це «жіночі ревнощі».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Експерт, коментуючи заяву Юлії Тимошенко щодо звернення до ОБСЄ та послів ключових держав світу через підкуп виборців владою за рахунок бюджету через фонд «Турбота», через видачу монетизованих субсидій і доплат до пенсії, пояснив критику з боку політика «нормальними жіночими ревнощами».

«Вона може звернутися ще в Лігу сексуальних реформ, але, так чи інакше, вона просто ревнує. Вона не при владі. Вона, коли була при владі, могла «купувати» голоси. Коли не при владі – вже не може, у неї немає такої можливості», – заявив Сергій Фурса.

Інвестбанкір вважає, що монетизація субсидій дасть стимул для того, щоб українці економили енергоресурси.

«Бо те, що ми бачили останні кілька років – споживання тепла чи газу між тими, хто отримує субсидію і не отримує, воно різниться. Люди, які отримують субсидію, споживають набагато більше, бо для них немає сенсу економити. Держава все одно все «перекриє», – пояснив Сергій Фурса.

На його переконання, це нездорова ситуація, адже держава переплачує кошти, а енергоефективності немає, тому, певен експерт, монетизація субсидій – це правильний крок.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 Кабмін затвердив механізм монетизації субсидій. З 1 січня 2019 року субсидії на оплату комунальних послуг надаються населенню України у грошовій формі.

КМУ зменшив із двох до одного місяця максимальний термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг для призначення субсидій.

Як повідомляли, субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в грошовій формі в «Ощадбанку» з вівторка, 12 березня.Loading...
Loading...
Loading...