Новини » Політика 12 березня, 2019, 23:25
Субсидії – принизливе явище: Дерев’янко пояснив, як зменшити кількість субсидіантів
ZIK
ZIK

Українці, які матимуть гідну зарплату і конкурентні ціни на всі послуги, не будуть мати потреби користуватися субсидіями.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Пан Дерев’янко вважає, що субсидії є логічним наслідком панування олігархату, який процвітає упродовж всіх років незалежності.

«Субсидія є дуже принизливим явищем для кожного українця і для всього народу. Я чудово розумію, що саме монополії є інструментом збагачення для невеличкої кількості людей, а субсидії це ще один із цих інструментів», – зазначив політик.

За його словами, для того щоб зменшити кількість субсидіантів в Україні потрібно забезпечити ринкові ціни на послуги і за рахунок реформи в економіці збільшувати достаток українців.

«По-перше, має бути конкуренція по всіх корисних копалинах, які видобуваються в Україні, при чому з залученням міжнародних корпорацій, компанії з величезними технологіями, коштами і можливостями. Це створить конкуренцію і адекватну ринкову ціну, а не адміністративну як відбувається зараз. По-друге, я вважаю, що ми маємо побудувати нову економіку, щоб українці заробляли гідні гроші і вони не будуть мати потреби в субсидіях», – пояснив Дерев’янко.

Також на запитання ведучої про те, за рахунок чого зараз зменшилася кількість субсидіантів, якщо тарифи підвищилися, народний обранець вважає, що це зроблено за рахунок того, що посилюють вимоги до людей і таким чином обмежують кількість людей. які отримують субсидії.

«Сьогодні максимально намагаються перекласти тягар оплати на людей», – прокоментував гість програми.

Як зазначалось, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що монетизація субсидій та індексація пенсій є початком ефективних кроків у боротьбі з бідністю в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:40 :37