live
Новини » Політика

Справа Гандзюк: ТСК у квітні проведе виїзні засідання

Плакат із фотографією активістки Катерини Гандзюк. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради у справі Катерини Гандзюк та з питань розслідування нападів на активістів планує у квітні провести два виїзних засідання.

Про це повідомив голова комісії, народний депутат Борислав Береза, передає РБК-Україна.

За його словами, перше засідання має відбутись у Сєверодонецьку у справі вбитого депутата Сергія Самарського. А друге засідання щодо нападів на активістів планується у Харкові.

«Хто за те, щоб в середині квітня зробити виїзне засідання до Сєвєродонецька у справі Самарського. Хто за? Одноголосно. Друге питання, чи можемо ми вже після другого туру (виборів президента, – ред.) зробити виїзне засідання до Харкова? Наприкінці квітня провести засідання ТСК у Харкові. Одноголосно. Дату ми визначимо пізніше», – повідомив Береза.

У свою чергу перший віце-спікер Верховної ради Ірини Геращенко пояснила, що виїзні засідання ТСК необхідно відкласти на квітень, адже у березні депутати зайняті у виборчому процесі.

«Теоретично ми можемо планувати все, що завгодно. Але найближчий несесійний тиждень є останнім тижнем перед виборами. Тому депутати можуть бути зав’язані на роботі у виборчому процесі», – повідомила Геращенко.

Як повідомлялося раніше, на батька Катерини Віктора Гандзюка намагаються тиснути. За його словами, за ним стежать невідомі на автомобілі.Loading...
Loading...
Loading...