Новини » Політика 12 березня, 2019, 15:49
Ще у 1990-му росіяни мали ідею створення «Новоросії», – Снєгирьов
ZIK
ZIK

У 1990 році вийшла праця Олександра Солженіцина «Як нам облаштувати Росію», де згадувалось таке поняття як «Новоросія». Автор чітко говорить про те, що у випадку, якщо Україна отримає незалежність, Росія має відпрацювати план створення «Новоросії».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

У 1991 році відбувся перший візит представників НАТО в Україну, а в 1990 році свої дипломатичні відносини з Альянсом встановила сусідня Польща.

«Фактично, ми йшли одним курсом. У 1997 році Польщі так само, як і Україні, дають програму вступу до НАТО. Єдине, що Польща реалізувала її за два роки і у 1999-му стала повноправним членом Альянсу, а Україна почала коливатись,  шукати так званий третій шлях», – зазначив громадський активіст.

Крім того він пригадав, що у 1990 році вийшла праця Олександра Солженіцина «Як нам облаштувати Росію», де згадувалось таке поняття як «Новоросія».

«Уявіть собі, ще не стоїть питання незалежності України, а вже там йдеться про «Новоросію». Тоді лауреат Нобелівської премії фактично озвучує плани російської воєнщини. Він говорить про те, що у випадку, якщо Україна отримає незалежність, Росія має відпрацювати план створення «Новоросії». При цьому навіть називаються її чіткі «кордони», – заявив співголова ГІ «Права справа».

Нагадаємо, у неділю Польща, Чехія та Угорщина відзначили 20 річницю вступу до Північноатлантичного альянсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 08:37 :11