Новини » Політика 12 березня, 2019, 2:30
Медведєв назвав сфальсифікованим скандальний запис розмови Президента
ZIK
ZIK

Тимур Хромаєв стверджував, що саме такої розмови не було. Тому маємо висновок, що сучасна техніка дозволяє скомпілювати будь-які чудеса.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв, відповідаючи на питання ведучої про правдивість аудіозапису, де Президент нібито розмовляє з головою Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимуром Хромаєвим.

Під час розмови з головою Нацкомісії Порошенко нібито перейшов на підвищений тон, почав розмовляти російською мовою й при цьому використовував нецензурну лексику.

Олег Медведєв у відповідь зауважив, що сам зустрічався з Хромаєвим і з’ясовував, чи була ця розмова.

«От він стверджував, що саме такої розмови не було. Тобто розмова була, але сучасна техніка дозволяє скомпілювати будь-які чудеса. І з точки зору тих, хто робить цей фальсифікат, головне, щоб все виглядало правдоподібно. Тобто маючи реальну розмову, за допомогою сучасної техніки її можна абсолютно спотворити»,– зазначив речник передвиборчого штабу Порошенка.

Медведєв вважає, що навіть те, що говорить особисто він, треба ділити на два.

«А особливо під час виборчої кампанії. Це такий момент, коли ми усі трохи емоційні»,– додав Медведєв.

Він також наголосив, що під час виборів треба критично ставитися до будь-яких звинувачень.

«Адже у їхній основі лежить не пошук істини, а корисний мотив якогось передвиборчого штабу понизити рейтинг одного кандидата і підвищити рейтинг свій»,– зазначив гість програми.

Нагадаємо, речник штабу Порошенка пояснив, за яких умов Президент візьме участь у дебатах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 19:47 :34