live

Розкрадання в Ощадбанку: Слідство призупинено через виконання міжнародних правових доручень

Відділення Ощадбанку України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Досудове слідство щодо розкрадання грошей в «Ощадбанку» призупинене.

Про це в коментарі «РБК-Україна» розказало джерело в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Зазначається, що САП призупинила слідство у провадженні по розкраданню 20 мільйонів доларів кредиту «Ощадбанку» аграрним холдингом «Креатив» через виконання міжнародних правових доручень.

«Так, дійсно. Призупинено досудове слідство у кримінальному провадженні щодо розкрадання 20 мільйонів доларів кредиту «Ощадбанку» аграрним холдингом «Креатив» через виконання міжнародних правових доручень», – сказав співрозмовник.

Нагадаємо, в кінці січня повідомлялося, що суд задовольнив позовні вимоги Ощадбанку про стягнення з Максима Березкіна та Юрія Давидова заборгованості ЗАТ «Креатив» та ТОВ «Креатив Агро» за всіма кредитними договорами, укладеними з банком.

Як писало РБК-Україна раніше, в жовтні минулого року у справі про розкрадання 20 млн доларів Ощадбанку затримали 10 осіб, в тому числі сина депутата Верховної ради Станіслава Березкіна Максима і заступника голови правління Ощадбанку Ірину Земцову. Всіх їх суд відпустив під заставу.

За версією слідства, нардеп Березкін разом з родичами і бізнес-партнерами в кінці 2013 року заволодів 20 млн доларів державного банку під приводом отримання кредиту.Loading...
Loading...
Loading...