Російські спецслужби запаслись попкорном, – екс-депутат Держдуми РФ про скандал в «оборонці»

ZIK

Впливу Москви у скандалі з «Укроборонпромом» я не бачу. Мені здається, що саме в цій ситуації російські спецслужби запаслись попкорном, сидять і дивляться, як у нас усі між собою сваряться.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив депутат Державної думи Росії у 2007-2016 роках Ілля Пономарьов.

Коментуючи скандал в «Укроборонпромі», Ілля Пономарьов зауважив, що в цій ситуації не варто шукати російський слід. Хоча деякі українські політики, за словами Пономарьова, дуже полюбляють використовувати саме таке твердження.

«Звинувачення Росії в усіх проблемах України дуже відволікає від того, щоб шукати проблеми у себе, які насправді є. Однак те, що вони є, це нормально. Країна ж динамічна, вона розвивається. Є багато своїх проблем, але в усьому чомусь є «рука» Москви», – зазначив Пономарьов.

Водночас він застеріг, що штучно створені проблеми можуть бути роздутими різними пропагандистськими ресурсами, якими керує Кремль.

«Також штучними проблемами можуть маніпулювати окремі хлопці у своїх власних цілях», – підкреслив екс-депутат Держдуми РФ.

Однак щодо скандалу в «Укроборонпромі», то впливу Москви Пономарьов тут не бачить.

«Мені здається, що саме в цьому випадку російські спецслужби запаслись попкорном, сидять і дивляться, як у нас усі між собою сваряться. Повірте, це все не на користь політичній системі України», – наголосив Ілля Пономарьов.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор.

Своєю чергою Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Того ж дня видання «Bihus.info» оприлюднило нове розслідування, де зазначалось, що Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував «відкат» із розкрадання в оборонці. Йшлося про суму в 30 тисяч доларів.

Водночас Ігор Гладковський пообіцяв незабаром розказати, хто надіслав журналістам усю цю інформацію.

Також Національне антикорупційне бюро відреагувало на розслідування, яке було продемонстровано журналістами з «Bihus.info». Саме тому було зареєстровано два кримінальні провадження. А сьогодні в рамках одного з них провели близько 20 обшуків, в тому числі за місцем проживання Ігоря та Олега Гладковських, Віталія Жукова та Андрія Рогози.

Loading...