Новини » Економіка 12 березня, 2019, 11:33
«Ощадбанк» почав виплачувати субсидії грошима
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в грошовій формі в «Ощадбанку» з вівторка, 12 березня, перед масштабними змінами в соцвиплатах.

Про це повідомляє прес-служба «Ощадбанку», – інформує Цензор.НЕТ.

Якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в «Ощадбанку», на нього буде зараховано субсидію. В іншому разі субсидіантам потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті (https://www.oschadbank.ua) або в контакт-центрі банку (тел.: 0800210800). Це дасть субсидіанту можливість самостійно обрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг.

Водночас субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через «Укрпошту» або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні терміни.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року уряд ухвалив постанову про перехід до системи надання субсидій у грошовій формі (монетизації). Зокрема, нею передбачено, що субсидії будуть нараховувати на персональні рахунки споживачів, відкриті в «Ощадбанку». Люди зможуть зняти з цих рахунків гроші і сплатити ними частину вартості комунальних послуг.

Монетизація субсидій – це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються в грошовій формі, а не у вигляді знижки в тарифах.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити процес монетизації субсидій до жовтня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 08:42 :33