Облгази олігарха Фірташа можуть зірвати монетизацію субсидій, – «Нафтогаз»

Дмитро Фірташ. Фото: ZIK/EPA/INNA SIKOLOVSKAYA

У «Нафтогазі» заявили, що причиною затримки рахунків за газ за лютий може бути спроба зірвати монетизацію субсидій.

Про це повідомляється на сторінці НАК «Нафтогаз» у Facebook.

«Споживачі, яких обслуговують облгаззбути Фірташа, почали питати нас: а де ж рахунки за лютий? Від послуг «Укрпошти» компанія, кажуть, відмовилася, на заміну нікого не знайшла, тому хто і як рознесе цього місяця паперові рахунки невідомо. В електронному кабінеті створити рахунок неможливо, система на технічних роботах», – йдеться у повідомленні.

У «Нафтогазі» висунули припущення, що таким чином в установах можуть щось «крутити» з нормами, температурними умовами або рекомендованими платежами. Водночас у компанії зазначили, що причиною може бути намагання зірвати монетизацію субсидій.

«Від цього місяця вже стартувала монетизація субсидій. Гроші вперше отримали люди, а не газзбути. Це правильний цивілізований підхід. Він спонукає людей розумно споживати газ і ставить отримувачів субсидій по один бік з активістами ОСББ, які прагнуть утеплити свій будинок і платити менше. Це вимога закону, ухваленого усіма фракціями Верховної Ради. А ще через це недобросовісні збути можуть втратити частину своїх чорних доходів. Бо коли субсидія віртуальна, то яка субсидіантам різниця, скільки в рахунок записали? А тепер вже ні. Що зекономив – твоє», – додали у НАК.

Зокрема, у «Нафтогазі» вважають, що знищити монетизацію можна, «якщо розказати, що люди нездатні платити самостійно, давайте, мовляв, повернемося до старої системи».

«Для цього треба зробити видимість поганих розрахунків і голосно про це сказати зі свого каналу. А нема рахунків – нема розрахунків. 104.ua, щиро сподіваємося, що ваша система скоро прийде в норму і що люди отримають свої рахунки вчасно. Бо ж виставляти коректно рахунки – це єдина функція ваших збутів і єдине виправдання існування вас у ПСО», – резюмували у компанії.

Читайте також: Від нуля до 24 тис. грн: Рева назвав суми готівкових виплат за нараховані субсидії

Loading...