live

Наливайченко вимагає притягнення до відповідальності силовиків, причетних до покривання корупції в ОПК

Валентин Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вимагає термінового проведення засідання парламенту та звільнення керівників силових відомств, причетних до покривання корупції в оборонно-промисловому комплексі.

Так він відреагував на вчорашню публікацію частини журналістського розслідування Дениса Бігуса, у якому наведені факти підкупів силовиків та протиправного затягування слідства, передає прес-служба Руху «Справедливість».

«Парламент має невідкладно провести засідання і заслухати керівників силових відомств. Вони мають бути негайно звільнені та понести покарання за покривання корупції на крові. Мова йде про підрив обороноздатності країни – про державну зраду. З того часу, як я пішов у відставку, влада довела спецслужби до морального і професійного розпаду», – наголошує Наливайченко.

Він підкреслив, що українське суспільство і міжнародні партнери, які ці роки допомагали українській армії, мають одержати від влади чіткі і адекватні відповіді у вигляді відставок і посадок корупціонерів та тих, хто їх покриває.

Нагадаємо, раніше Валентин Наливайченко закликав невідкладно ухвалити закон про злочини щодо мародерства на війні та відсутності терміну їх давності.Loading...
Loading...
Loading...