Новини » Регіони 12 березня, 2019, 13:15
На Прикарпатті встановлюють суму збитків від негоди

На Прикарпатті в міськвиконкомах та райдержадміністраціях створені та працюють комісії зі встановлення збитків, нанесених негодою, яка вирувала в області 10 та 11 березня. Стихія завдала збитків як населенню, так й об’єктам комунальної сфери.

Про це сьогодні, 12 березня, повідомив власкор IA ZIK. 

11 березня у місті Бурштині частково зірвано шифер на п’яти багатоквартирних житлових будинках, пошкоджено м’яке покриття дахів на трьох будинках, внаслідок падіння п’яти дерев пошкоджено 85 м освітлювальної мережі. Поламано чимало дахів приватних будинків та закладів культури і освіти в Галицькому районі.

Управління цивільного захисту облдержадміністрації, за дорученням голови ОДА Олега Гончарука, забезпечило оперативне інформування мешканців області про ускладнення погодних умов та підготувало рекомендації, що робити при посиленні вітру.

Голова ОДА Олег Гончарук доручив у найкоротші терміни зібрати відомості про заподіяну шкоду об’єктам соціальної інфраструктури та приватним оселям. «Завдання влади – оперативно ліквідувати наслідки стихії в постраждалих районах, оцінити завдані негодою збитки та надати допомогу громадянам, які її потребують», – наголосив Олег Гончарук.

Як повідомляла IA ZIK, на Прикарпатті через посилення західного поривчастого вітру до 25-30 метрів за секунду рятувальникам довелося ліквідовувати наслідки повалення дерев, крім цього зафіксовані випадки часткового пошкодження дахів будівель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 22:54 :40