Новини » Львів 12 березня, 2019, 8:49
Львівську облраду оточили пікетувальники

Під Львівською облрадою, де сьогодні відбувається чергова сесія, зібралися одразу кілька пікетів. Зокрема, вранці під будівлю прибули мешканці міста Соснівка, які протестують проти об’єднання в Червоноградську ОТГ, та представники Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, які протестують проти реорганізації медзакладу.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Кілька десятків мешканців Соснівки приїхали з плакатами: «Ні – примусовому об’єднанню громад!», «Соснівку на коліна не поставиш!», Почуйте свій народ!».

«Три роки ми об’єднувалися в Сілецьку ОТГ з центром у місті Соснівка – за перспективним планом. Депутати погодили нашу громаду, Гройсман погодив, а Львівська ОДА блокує об’єднання нашої громади. Нам хочуть нав’язати, щоб ми були великою Червоноградською громадою разом з Червоноградом», – повідомила мешканка Соснівки Віра Савіцька.

З її слів, обласні чиновники закривають Соснівську міську лікарню. «Вони нам хочуть зруйнувати інфраструктуру, закрити лікарню – щоб не було громади. Ми вже три роки боремося і сьогодні вкотре приїхали. Червоноградська міська рада за підтримки ЛОДА зацікавлені зробити велику Червоноградську громаду», – додала пікетувальниця.

«Дуже боляче, що наші чиновники не можуть зрозуміти, що таке шахтарі після тяжкої праці. Закрити їм лікарню, відкрити фтизіатричні ліжка. Невже шахтарі і 12 тис. населення нашої громади не заслужили на лікарню. У нас нема «швидкої». «Швидка» доїжджає до нас з Радехова чи з Жовкви. Ми б хотіли звернутися до наших чиновників: нехай вони звернуть увагу на Конституцію. Вони не повинні так поводитися з людьми, з нашими шахтарями», – наголосила інша учасниця пікету Євгенія Квет.

Представники колективу Львівського обласного психоневрологічного диспансеру під стінами облради роздають листівки із проханням до депутатів підтримати розвиток психоневрологічного диспансеру «для збереження психічного здоров’я нації».

Згодом під обласну раду з пікетом долучилися і працівники Львівського автобусного заводу. Вони вимагають, щоб їх представнику дали можливість озвучити вимоги на сесії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 17:04 :47