Новини » Львів 12 березня, 2019, 10:57
Львівська облрада не повертатиме Садовому повноваження з вивезення сміття: питання зняли
Сміттєвий майданчик у Львові. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН
Сміттєвий майданчик у Львові. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН

Депутати Львівської облради зняли з розгляду питання щодо стану поводження з ТПВ у Львівській області, під час якого планувалося прийняти рішення про повернення міському голові Львова та виконавчому комітету Львівської міськради повноважень з вивезення сміття з обласного центру.

Під час формування порядку денного обласні обранці підтримали пропозицію щодо виключення з розгляду питання «Про інформацію Львівської ОДА щодо виконання Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки та стан поводження з ТПВ у Львівській області за період з липня 2017 року до січня 2019 року», – передає кореспондент IA ZIK.

Слід зазначити, що з відповідним прохання до депутатів облради звернулися депутати Львівської міської ради. Відтак меморандум щодо вивезення сміття зі Львова, відповідно до якого ці повноваження виконує ЛОДА, залишається чинним до 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, повернення Львову повноважень з вивезення сміття вже з 1 квітня ініціював голова обласної ради Олександр Ганущин. Скорочення терміну дії меморандуму між ЛМР та ЛОДА він пояснив тим, що Андрій Садовий оголосив про завершення своєї виборчої кампанії і йому саме час повертатися до своїх робочих обов’язків.

При цьому депутати Львова скорочення терміну дії меморандуму не підтримали. 11 березня під час cесії голови фракції ЛМР звернулися до голів фракції ЛОР з проханням не вносити зміни у рішення обласної ради, щоб повністю реалізувати домовленості «у фінансовому і часовому вимірі». Очевидно, це звернення колег з міста під час колегії підтримали обласні депутати.

Як відомо, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:59 :14