Новини » Спорт 12 березня, 2019, 9:47
Леся Цуренко програла у третьому колі тенісного турніру WTA в Індіан-Веллсі
Леся Цуренко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Друга «ракетка» України Леся Цуренко зазнала поразки від дев’ятої «ракетки» світу Арини Соболенко із Білорусі в матчі третього кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

Як повідомляє btu.org.ua, зустріч, два сети якої загалом тривали 1 годину та 24 хвилини, завершилася з рахунком 6:2, 7:5 на користь 20-річної білоруски.

Тенісистки зустрілися на корті вдруге. Цуренко обіграла Соболенко в минулому сезоні на турнірі в Хобарті. Для українки це був 31-й матч проти суперниці з ТОП-10. На рахунку Лесі вісім перемог над тенісистками з першої десятки рейтингу WTA.

У першій партії на три брейка білоруски наша тенісистка відповіла одним. Цуренко зрівняла рахунок по ходу другого сету, в якому програвала 2:5, після чого зуміла взяти лише один розіграш в наступних двох геймах.

Зазначимо, що Леся Цуренко в цьому сезоні вперше з 2015 року зуміла подолати стартовий бар’єр на турнірі. Чотири роки тому Цуренко встановила в Індіан-Уеллсі свій особистий рекорд, коли дійшла до чвертьфіналу.

Додамо, що у четвертому колі BNP Paribas Open Аріна, в боротьбі за вихід до чвертьфіналу Соболенко зустрінеться з німецькою тенісисткою Ангелікою Кербер (№ 8 рейтингу WTA), яка у трьох сетах здобула вольову перемогу над росіянкою Наталією Віхлянцевою (№ 112) – 3:6, 6:1, 6:3.

2019-07-17 23:24 :11