Новини » Київ 12 березня, 2019, 4:30
Київ увійшов до десяти міст з найвищою рентабельністю інвестицій

За рентабельністю інвестицій з точки зору ефективності залучених ресурсів Київ увійшов до десятки європейських міст, посівши 6 місце.

Такі дані за результатами рейтингу прибутковості інвестицій склав і оприлюднив Foreign Direct Investment Magazine.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, – повідомляє zagorodna.

«Для ранжирування оцінювався бюджет, чисельність персоналу офісу, який працює над залученням прямих іноземних інвестицій, і їх розмір за звітний рік. Дані для моніторингу збиралися з відкритих джерел і аналізувалися за допомогою онлайн інструменту відстеження прямих іноземних інвестицій fDi Intelligence», – зазначив Поворозник.

За його словами, очолило рейтинг місто Вільнюс (Литовська Республіка). Друге місце зайняв Мадрид з більшістю інвестиційних проектів в області державно-приватного партнерства. На третьому – Дублін.

«Столичне Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство», підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій КМДА, у 2017 і 2018 роках привернуло 1,1 млрд грн інвестиційних коштів. Зараз 30 співробітників КІА працюють над впровадженням 58 проектів, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садків, шкіл та об’єктів транспортної інфраструктури», – підкреслив Микола Поворозник.

У ТОП-10 рейтингу увійшли адміністративний центр Воєводина (Республіка Сербія), Ньюкасл-апон-Тайн у Великобританії, польське місто Познань і місто Пловдив (Болгарія).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:47 :41