Новини » Політика 12 березня, 2019, 21:47
Нардеп Іван Винник анонсував засідання ТСК щодо «Укроборонпрому»
ZIK
ZIK

На четвер заплановане засідання Тимчасової слідчої комісії, на якому будуть доповідатися перші результати розслідування щодо скандалу в Укроборонпромі.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Іван Вінник.

За словами пана Вінника, ТСК з питань розкрадання в ЗСУ зараз займається збором документів для того, щоб підтвердити або спростувати висновки, зроблені журналістами bihus.info. Також він додав, що ТСК керується принципом публічності у свої роботі, і всі зібрані документи будуть оприлюднені.

«Журналісти не приховували, що вони робили своє розслідування на підставі анонімних матеріалів. Моя задача, щоб ми ці висновки підтвердили або спростували на основі реальних матеріалів. 7 березня ми отримали більше 10 тисяч сторінок матеріалів від Укроборонпрому і від інших органів державної влади, і тепер ми маємо можливість все з’ясувати», – зазначив політик.

Також він додав, що на четвер заплановане засідання, на якому буде доповідатися все, що вдалося з’ясувати за 2 тижні. Крім цього, сьогодні голова Верховної Ради своїм дорученням запропонував Комітету з питань нацбезпеки та оборони і Комітету з питань запобігання і протидії корупції провести спільне засідання за участю ТСК, на яке запросити керівників правоохоронних органів, включаючи ті органів, які були згадані в журналістському розслідуванні.

«Ми підготували відповідні запрошення, і завтра зранку вони всі будуть розіслані. Якщо читати постанову, керівники правоохоронних органів зобов’язані прибути. Я думаю, буде досить цікава дискусія. Комітети зроблять свої висновки, ТСК доповнить ці висновки документами, які нам вже вдалося опрацювати. Ну і будемо виходити на якісь рішення», – розповів Вінник.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що аудит державного концерну «Укроборонпром» буде проведено до кінця 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 09:54 :13