Новини » Політика 12 березня, 2019, 12:09
Білецький пояснив, чому «Нацкорпус» не підтримав на виборах Кошулинського
ZIK
ZIK

Одним з пунктів об’єднання всіх націоналістичних сил було висунення єдиного кандидата на президентських виборах. Втім, «Національний корпус» – єдині, хто в цьому проекті готовий був відмовитися від бренду задля спільного майбутнього. Всі інші вирішили, що бренди значно важливіші.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним заявив народний депутат України, лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький.

Він підкреслив, що «Національний корпус» самоусунувся від цьогорічних президентських виборів, оскільки вважає їх фарсом.

«Погляньте: три основні кандидати представляють великі олігархічні групи. Якщо б націоналісти справді хотіли єдиного фронту і єдиного кандидата, то у нас багато чого б вийшло. Але, на превеликий жаль, вийшло не так, як планувалося», – розповідає політик.

Він підкреслює, що єдиний кандидат від націоналістів на президентських виборах мав сенс лише як спільний проект.

«Тобто ми робимо заяву, починаємо шлях до єдиної націоналістичної партії, єдиного націоналістичного фронту. Одним з проміжних пунктів цієї історії є висування єдиного кандидата. Втім, ми єдині, хто погоджувався відмовитися від бренду, погоджувався відмовитись від своїх досягнень задля спільного майбутнього. Всі інші вирішили, що бренди значно важливіші», – пояснює Андрій Білецький.

Натомість у нинішньому вигляді, переконаний нардеп, це не матиме жодного сенсу. Відтак, очікує, що результати президентських виборів підтвердять його правоту.

У той же час він висловив переконання, що парламентські вибори, на відміну від президентських, фарсом не будуть.

«На президентських виборах переможець є лише один. Кажу відверто, націоналісти не були готові на цих виборах боротись за перше місце, тож повинні були показати якісний результат. Зараз його не буде через ті речі, про які я говорив. На президентських виборах є один переможець, але на парламентських їх багато. Може бути і десяток переможців», – каже народний депутат.

Відтак, він переконаний, що на парламентських виборах мають абсолютно реальні шанси навіть ті, хто не мають доступу до основного медіаресурсу та десятків мільйонів на виборчу кампанію.

«На президентських виборах голосують не за того, хто подобається, а найперше проти того, хто не подобається. А на парламентських виборах люди розуміють, що 5% однозначно пройдуть. Ба більше, я певен, що бар’єр буде знижено, а мажоритарну – відмінено. Тому націоналісти можуть завести серйозну фракцію у парламент», – запевняє Білецький.

Нагадаємо, об’єднані націоналісти, серед яких «Свобода», «Правий сектор» «С14», «ОУН» та «КУН», підтримали на президентських виборах Руслана Кошулинського.

Натомість «Національний корпус» не підтримав рішення про висунення екс-віце-спікера парламенту єдиним кандидатом від націоналістів.   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 20:22 :39