«Баба з возу – коням легше»: Maruv прогнозовано підтримає на Євробаченні Росію

Співачка Maruv (Анна Корсун). Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Переможниця українського нацвідбору на Євробачення-2019 Maruv, яка відмовилася представляти країну в Ізраїлі, розповіла про свої симпатії серед конкурсантів.

У прямому ефірі в Instagram співачка заявила, що планує подивитися номери всіх учасників музичного змагання, однак підтримує представника Росії Сергія Лазарєва.

«Буду підтримувати всіх. Не знаю, треба дивитися на номер, виступи. Зрозуміло, через моє добре ставлення до Сергія – у нас з ним класна, цікава спільна історія є – буду його підтримувати. Але, крім цього, хочеться подивитися інші виступи, підтримати тих артистів, які будуть робити крутий перформанс і щось цікаве», – сказала виконавиця.

Maruv заявила, що більше не має наміру брати участь у нацвідборі на «Євробачення» і вважає, що цей конкурс вже застарів і неактуальний. «Ні, не піду. Все, досить. Я на відборах на все життя. Спасибі за те, що підтримували мене, але ще раз піти на відбір я не наважуся. З темою конкурсу треба зав’язувати. Це вже пережило себе», – констатувала співачка.

За словами Maruv, зараз вона в Україні, проте на початку квітня їде в Росію, оскільки там у неї заплановані масштабні гастролі і сольний концерт у Москві.

23 лютого стало відомо, що в національному відборі на Євробачення-2019 перемогла співачка Maruv, на що дуже бурхливо відреагували соцмережі.

Віце-прем’єр Кириленко на своїй сторінці у Facebook, зауважив, що «представником України не може бути артист, який гастролює у державі-агресорі». Окрім того, права на пісню Maruv, яка перемогла в нацвідборі на Євробачення-2019, належать російському лейблу.

Тож Maruv поставили жорстку умову щодо участі на «Євробаченні-2019».

Суспільний мовник (НСТУ) та співачка-переможниця конкурсного відбору не змогли домовитися щодо її участі у Євробаченні-2019 через кілька причин.

Тим часом група Freedom Jazz, яка посіла друге місце у Нацвідборі на Євробачення, відмовилась їхати на конкурс замість Maruv.

Як і Кazka: «Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія – об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат», – пишуть представники групи.

27 лютого, гурт Brunettes Shoot Blondes (четверте місце на нацвідборі) заявив, що не їхатиме на конкурс, якщо їм запропонує «Суспільне».

Національна суспільна телерадіокомпанія України офіційно заявила, що відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

 

Loading...