live
Новини » Львів

Аграрії Львівщини підтримали на виборах кандидатуру Порошенка

Прес-конференція: «Офіційне звернення фермерів щодо виборів». Фото: Микола Тис/ZIK

Аграрії Львівщини підтримали на президентських виборах кандидатуру чинного глави держави Петра Порошенка.

Відповідну заяву сьогодні на прес-конференції у Львові оприлюднили директор інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України Григорій Седіло, голова ФГ «Кільгана І.С.» Самбірського району Іван Кільган, голова ФГ «Загвайовського В.М.» Самбірського району Володимир Загвайовський, голова ФГ «Радвань» Нова Пустомитівського району Антон Мільчевич, директор ТзОВ «Волощанське» Дрогобицького району Микола Пінчак.

Іван Кільган, зокрема, зазначив, що аграрії зацікавленні в розвитку експортного потенціалу України, щоб можна було продавати свою продукцію на зовнішніх ринках. Такі можливості дала для них Угода про асоціацію з ЄС, тому цей курс держави так важливо зараз зберегти, вважають вони.

Іван Кільган. Фото: Микола Тис/ZIK
Іван Кільган. Фото: Микола Тис/ZIK

«Цього разу голос кожного виборця на ціну золота, бо стільки кандидатів ще не було. Ми не можемо сьогодні повторити помилки 100-річної давності, коли українці втратили державу», – наголосив він.

Микола Пінчак відзначив, що після 2014 сільське господарство відчуло позитивні зрушення. «Ми вже могли закупити техніку нашого виробництва, де відшкодовували 25-30%. На реконструкцію тваринницьких приміщень виділяли гроші», – сказав він.

Микола Пінчак. Фото: Микола Тис/ZIK
Микола Пінчак. Фото: Микола Тис/ZIK

За його словами, це відбувалося завдяки роботі Президента й уряду, а також Львівської облдержадміністрації на чолі з Олегом Синюткою, тому він вважає, що «цю команду треба зберегти».

Антон Мільчевич, який є учасником АТО, додав, що, на його думку, нинішній Президент зумів «підняти армію з нічого і зупинити ворога», а це, за його словами, «багато чого вартує».

Антон Мільчевич. Фото: Микола Тис/ZIK
Антон Мільчевич. Фото: Микола Тис/ZIK

Подаємо текст заяви аграріїв у повному обсязі:

«Ми не бачимо альтернативи Порошенку.

Зараз наша країна перебуває у зоні турбулентності. Проте Україну хочуть розхитати певні політичні сили, які не мають нічого спільного із державницькою позицією.

За останні чотири роки ми маємо суттєві зрушення у розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами.

Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердились на міжнародній арені як суб’єкт, а не об’єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть в правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс розвитку нас насторожує. Задля збереження країни і правильного розвитку нашої держави ми, аграрії Львівщини, підтримуємо кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах».

Прес-конференція: «Офіційне звернення фермерів щодо виборів». Фото: Микола Тис/ZIK
Прес-конференція: «Офіційне звернення фермерів щодо виборів». Фото: Микола Тис/ZIK


Loading...
Loading...
Loading...