Новини » Львів 11 березня, 2019, 16:43
Заступник Садового на сесії заявив, що Львів готовий знову вивозити сміття
Контейнери для роздільного збору побутових відходів у Львові. Фото: 112.ua
Контейнери для роздільного збору побутових відходів у Львові. Фото: 112.ua

Місто Львів готове з 1 квітня знову здійснювати вивіз твердих побутових відходів, перейнявши цю функцію від області.

Про це сьогодні під час засідання сесії ЛМР заявив заступник міського голова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Як передає кореспондент ІА ZIK, Бабак доповідав питання «щодо комплексу заходів, спрямованих на відновлення виконання Львівською міською радою повноважень у сфері поводження з ТВП, раніше делегованих ЛОДА». Чиновник одразу наголосив, що Львів вивозив сміття, допоки полігони не отримали команди не приймати відходів.

«Чи готове місто до прийому ТПВ? Технічно, організаційно – абсолютно готове. Але якщо знову почнуть блокувати полігони і машини на трасі, це буде інша ситуація», – заявив Бабак.

Жодних деталей він не повідомив. Водночас, на запитання депутатів з приводу того, що область скеровує в населені пункти, які приймають сміття зі Львова,понад 100 млн грн субвенції, і чи готові будуть території приймати сміття без субвенцій, Сергій Бабак відповів: «Я не можу все сказати, бо деякі переговори були, які я не готовий озвучити. Звичайно, субвенції будуть передбачатися. Звичайно, ми вели переговори. Але питання в іншому, чим ближче до нас буде полігон, тим менші витрати будуть на перевезення і більша субвенція».

Нагадаємо, згідно з меморандумом, Львівська облдержадміністрація мала б вивозити сміття зі Львова до 1 липня. Втім, завтра, 12 березня на сесії обласної ради депутати мають намір розглянути питання щодо повернення місту цієї функції вже з 1 квітня. Це рішення ініціював голова обласної ради Олександр Ганущин. Водночас, перед обласними депутатами завтра має прозвітувати мер Львова Андрій Садовий.

При цьому депутати Львова скорочення терміну дії меморандуму не підтримують. Сьогодні голови фракції ЛМР звернулися до голів фракції ЛОР з проханням не вносити зміни у рішення обласної ради, щоб повністю реалізувати домовленості «у фінансовому і часовову вимірі».

Як відомо, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 16:39 :45