Новини » Політика 11 березня, 2019, 11:53
Якщо були порушені права — поліцейські понесуть покарання, – радник міністра МВС
ZIK
ZIK

В Україні, якщо поліцейський навіть трішки порушить закон, відхилиться від норм правил або недотримається їх взагалі — тоді «під мікроскопом» розглядатиметься і його діяльність, і правоохоронна система в цілому.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

«Національна поліція буде реагувати на порушення, незалежно від політичних прапорів, особистих стосунків між правоохоронцями тощо. Будемо реагувати лише по закону», — каже Іван Варченко.

Також він звертає увагу на затримання лідера черкаського відділення партії «Національний корпус» Дмитра Кухарчука.

«Він звинувачується у кримінальних порушеннях за статтями про масове хуліганство, погрозу чи насильство проти правоохоронців. Тому я не буду коментувати систему захисту», — зазначає Іван Варченко.

Радник міністра внутрішніх справ переконаний, що винні поліцейські будуть покарані.

«В Україні, якщо поліцейський навіть трішки порушить закон, відхилиться від норм правил або недотримається їх взагалі — під мікроскопом розглядатиметься і його діяльність, і система в цілому. Я не сумніваюся, що правоохоронці понесуть покарання, якщо порушили права. Для будь-кого із громадян покарання — невідворотне, незважаючи на наявність погонів», — коментує Іван Варченко.

Радник міністра внутрішніх справ зазначає: інформація про зниклих безвісті представників «Нацкорпусу» — це фейк.

«Ця інформація — висмоктана з пальця, для того, щоб наситити інфопростір. П’ятеро осіб ми залучили, як свідків. Ми їх опитали і відпустили. До слова, в Черкасах отримало ушкодження двадцять двоє поліцейських. З них дев’ятнадцять звернулися до лікарів», — наголошує Іван Варченко.

Нагадаємо, у «Нацкорпусі» заявляють, що просто так не здаватимуться і наступну акцію проведуть вже у наступну суботу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 12:37 :42