Новини » Політика

Виборча кампанія: Юрій Тимошенко розповів, в кого позичив гроші на вибори

ZIK

Щоб балотуватися на виборах, мені довелося позичити кошти, ризикуючи всім своїм майном.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Тимошенко.

На запитання глядачки про те, де гість програми взяв 2,5 мільйона гривень і як збирається віддавати, пан Тимошенко сказав, що позичив ці гроші у чесних, але небідних друзів.

«Про гроші я вже розказував і можу ще раз повторити, що в мене все прозоро і в межах чинного законодавства. У мене коштів нема, тому я позичив кошти у фермерів, які чесно заробили ці кошти», – зазначив політик.

За його словами, для нього, як і для більшості українців, це непідйомна планка, яку виставили олігархи, щоб не допустити чесну людину до управління державою. Він також зауважив, що донедавна сума застави становила 0,5 мільйона доларів, і ці кошти були під силу лише олігархам, які і захопили владу.

«Щоб йти рятувати народ, мені довелося позичити кошти під обов’язок повернути, ризикуючи всім своїм майном. Можна зайти у відкритий реєстр декларацій, і там все написано. Коли я привіз кошти, служба безпеки банку 6 годин перевіряла кожен листочок, поки не дали дозвіл, щоб прийняти їх. Я готовий щодо цих коштів звітувати будь-коли», – зауважив Тимошенко.

Крім цього він розповів про спроби тиску, які надходять від МВС, але це не злякає і не зупинить його йти до кінця. При цьому він натякнув, що МВС не є незалежною структурую і на виборах захищає інтереси певної особи.

«Якісь люди, найімовірніше, підставні журналісти з фальшивими документами, що нібито вони зі СБУ, вломилися в дім до людей і почали залякувати і вимагати дати на камери свідчення, які їм були потрібні. Їм вдалося залякати декількох людей, але ці свідчення здобуті незаконним шляхом. Я звертався до голови СБУ, і я отримав відповіді, які нададуть мені право знайти цих людей і притягнути їх до відповідальності», – розповів гість програми.

Читайте також: Чим небезпечний нардеп-однофамілець для Юлії Тимошенко – поміркував Олесь Доній

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

Читайте більше новин про: вибори Президента 2019

Loading...