Новини » Львів 11 березня, 2019, 13:29
Воїну-добровольцю з Борислава вручили медаль міністра оборони України
Воїну-добровольцю з Борислава вручили медаль міністра оборони України
Воїну-добровольцю з Борислава вручили медаль міністра оборони України

Під час чергового засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради воїну-добровольцю АТО, розвіднику служби військової розвідки Української добровольчої армії Тарасу Блюму було вручено відзнаку міністра оборони України.

Про це повідомили у Бориславській міській раді

Для вручення нагороди прибули перший заступник голови Дрогобицької державної адміністрації Руслан Щерба та військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного комісаріату підполковник Микола Лисак.

Як зауважили гості, Тарас Блюм є гідним нагороди, він пійшов добровольцем на фронт, спочатку ніс службу у штурмовій роті 8 батальйону, потім за особисті якості був прийнятий до розвідки. Безпосередньо брав участь у бойових діях на території Донецької області у с. Широкіне, м. Авдіївка та ін.. У Авдіївці отримав поранення, нещодавно переніс серйозну операцію на серці.

Саме за свою свідому громадянську позицію, надійне плече та сильну волю Тарас Блюм удостоївся відзнаки міністра оборони України – медалі «За сприяння Збройним силам України», яку разом із гостями вручив воїну міський голова Борислава Ігор Яворський.

«Я вважаю за честь мати таких відважних та мужніх земляків як Тарас Блюм, – ділиться міський голова Борислава. – Саме такі люди тримають небо над нашою Батьківщиною і дають нам шанс на гідне майбутнє».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:21 :49