Новини » Політика 11 березня, 2019, 16:05
Україні тепер не зв’язують руки жодні обмеження дальності польоту ракет, – Порошенко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості розвитку української ракетної галузі особливо в умовах нових загроз з боку країни-агресора.

Про це він заявив під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Тут, на Батьківщині Сергія Корольова (вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор – ред.), я хочу нагадати, що Україна багата досвідом в ракетобудуванні. Насправді ми про нього згадали п’ять років тому. І ви вже чули результати цих випробувань, які проведені нами зараз», – зазначив Президент.

Він нагадав, що Україна дотримувалася певних обмежень, які накладав Договір про ракети середньої та меншої дальності, що діяв з часів СРСР.

«Тепер Росія, послідовно створюючи нові і нові загрози для європейської безпеки зруйнувала, знищила цей договір», – наголосив Президент та підкреслив, що «висновки з нової ситуації роблять усі наші партнери».

«США юридично вийшли з цього договору. Зробили висновки і ми. Нашим конструкторським бюро, нашій промисловості тепер не зв’язують руки жодні обмеження дальності польоту ракет», – підкреслив Петро Порошенко.

«Значить на порядку денному питання про створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії, яка здатна вражати цілі далеко в тилу противника. Ми ще більше зміцнимо нашу армію, ми збільшимо гарантію безпеки кожного українця», – наголосив Президент.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:19 :13