Новини » Політика 11 березня, 2019, 18:46
«Тимошенко – олігархічний кандидат»: політолог заявив про «кремлівський трюк» Коломойського
ZIK
ZIK

Сьогодні олігарх Ігор Коломойський повторює кремлівський трюк – він виводить у фінал президентських перегонів дві свої креатури.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Цибулько.

Володимир Цибулько та інший гість студії – політолог Володимир Фесенко, обговорюючи оприлюднений аудіозапис розмови між людьми, чиї голоси схожі на голос лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та олігарха Ігоря Коломойського, не зійшлися у думці щодо того, хто вивів у лідери окремих претендентів на президентський пост.

Так, Володимир Фесенко переконаний, що жорстка боротьба, викиди компромату та взаємні звинувачення між командами Тимошенко та чинного Президента України Петра Порошенка є однією з причин зростання рейтингу шоумена Володимира Зеленського. З його слів, Зеленського почала підтримувати та частина українців, які належать до опозиційного електорату, тобто йдеться про людей, які не довіряють жодному політику.

Водночас, коментуючи оприлюднений аудіозапис, Володимир Фесенко висловив сумнів, що цей компромат може кардинально вплинути на ситуацію перед виборами. Він переконаний, що це не останній «викид» напередодні виборів, оскільки таку інформацію «припасають» саме до дати волевиявлення громадян.

«До речі, сам Коломойський любить «зливати» свої розмови», – додав політолог Володимир Цибулько.

Володимир Цибулько нагадав про «сценарій» Кремля, який 2010 року «вивів дві свої креатури у фінал». «А сьогодні Коломойський повторює кремлівський трюк – він виводить у фінал дві свої креатури», – заявив він.

Володимир Фесенко не погодився із таким твердженням і запевнив, що лідерів рейтингів визначили саме українські виборці.

Володимир Цибулько нагадав про медіа-підтримку окремих претендентів на президентський пост і «партнерство» між лідеркою «Батьківщини» й олігархом: «Свого часу Юлія Тимошенко передала «Укрнафту» в управління Коломойському, і це партнерство тепер зараз прочитується».

Володимир Фесенко опонував, мовляв, чому ж президенти Віктор Ющенко, Віктор Янукович чи Петро Порошенко «не приборкали це».

«Тут інша ситуація. Коли Юлія Тимошенко виходять і клянеться, що вона – антиолігархічний кандидат, а тут така щира розмова, то вона – олігархічний кандидат, бо вона отримує медіа-підтримку з каналу, чи не найбільшу з усіх кандидатів», – заявив Володимир Цибулько.

Як повідомляли, у мережу «злили» таємну розмову Юлії Тимошенко й олігарха, екс-власника Приватбанку Ігоря Коломойського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:07 :44