Новини » Політика 11 березня, 2019, 21:30
Тука: Велика підтримка Зеленського – ляпас політичній системі держави
ZIK
ZIK

Велика ймовірна підтримка Зеленського ­– це своєрідний ляпас всій політичній системі нашої держави.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Він вважає, що підтримка українськими виборцями «новоспеченого» політика Зеленського – це протест проти всіх.

«Але я переконаний, що якби у бюлетені була графа «проти всіх», то рейтинг Зеленського опустився б до рівня 3%. Більшість людей голосували б проти всіх, а не за Зеленського», – зазначив Тука.

Заступник міністра зізнався, що йому дивно спостерігати «такий рівень підтримки людини, яка досі залишається політично невідомою».

«Я вже не кажу про те, що в цієї людини немає жодного досвіду. Я не кажу, що в цієї людини є хоча б елементарне розуміння, що таке держава, яким чином здійснюється керівництво державою і які є засади існування держави.

Але, перш за все, мене цікавить безпека нашої країни. І коли від людини, яка претендує на посаду президента, я чую заклики, що «буду домовлятися хоч з чортом лисим», то з моєї точки зору, це дикунство», – заявив Георгій Тука.

Він також зазначив, що завжди дуже позитивно ставився до Зеленського і до останнього моменту не вірив, що він піде на такий крок.

«А тепер я із жахом дивлюся на те, що може натворити людина, яка не підготовлена», – розповів Тука.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 особи. Якщо імена всіх кандидатів вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

А згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:03 :12