Новини » Регіони 11 березня, 2019, 10:14
Режисеру Івано-Франківського драмтеатру вручили премію імені Шевченка у Каневі

Режисер-постановник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський став лауреатом цьогорічної Національної премії України імені Тараса Шевченка за вистави «Енеїда» І.Котляревського, «Вона – Земля» В.Стефаника, «НАМLЕТ» В.Шекспіра, «Оскар і Рожева Пані» Е.-Е.Шмітта.

Високу нагороду режисеру вручив Президент України Петро Порошенко під час заходів з нагоди вшанування пам’яті Кобзаря у Каневі на Тарасовій горі. Про це сьогодні, 11 березня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Глава держави наголосив, що творами цьогорічних лауреатів пишається українська культура, вони гідно представляють її в світі. 

Нагадаємо, національну премію України імені Тараса Шевченка також присуджено Роману Бондарчуку, режисерові – за повнометражний ігровий фільм «Вулкан», Богдану Гориню, публіцистові – за есе-колаж «Святослав Гординський на тлі доби» у двох книгах, Оксані Забужко, письменниці – за книгу «І знов я влізаю в танк...», Василю Чебанику, художникові – за проект «Графіка української мови», Володимиру Шейку, художньому керівникові – головному диригентові Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – за аудіозаписи творів українських композиторів до Фонду Українського радіо, концертні програми 2013 – 2018 років.

Національна премія України імені Тараса Шевченка на 2019 рік установлена у розмірі 200 тисяч гривень кожна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:24 :16