Новини » Політика Читать эту новость на русском

Протести Нацкорпусу: Тука заявив, що зіткнення з поліцією є елементом виборчої вакханалії

ZIK

Вимоги націоналістів до Президента з приводу того, щоб одразу посадити звільнених високопосадовців «Укроборонпрому» є популістськими. Адже Президент не може собою підміняти ані слідство, ані прокуратуру, ні рішення суду.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку заступника міністра, зіткнення представників Нацкорпусу з поліцією у Києві та Черкасах – це елементи виборчої маніпуляції, яка триває в країні вже не перший місяць,

«Я можу зрозуміти обурення людей до тих ймовірних подій, які відбувалися в «Укроборонпромі». Але, по-перше, я абсолютно не погоджуюся з такою формою реакції, а зокрема насильством проти поліцейських, а по-друге, не можу зрозуміти, які саме питання можна задавати Президенту, якщо він і так надто швидко зреагував, до того ж, не просто відсторонивши, а звільнивши високопосадовця «Укроборонпрому», – наголосив Георгій Тука.

Він підкреслив, що Президент не може собою підміняти ані слідство, ані прокуратуру, ні рішення суду.

«Заклики лідерів націоналістів до того, щоб одразу посадити звільнених високопосадовців є популістськими, адже це не є повноваженнями Президента, натомість у державі працює низка слідчих органів, які займаються цією справою.

Не можна абсолютно все вішати на одну особу, до того ж, якщо ця особа Президент – обмежена у своїх діях чинним законодавством. І Президент не відповідає ні за тарифи, ні за стан автомобільних доріг і таке інше», – нагадав Георгій Тука.

Нагадаємо, в суботу 9 березня представники Нацкорпусу влаштували акцію під Адміністрацією Президента, а згодом намагалися зірвати виступ Петра Порошенка в Черкасах.

Унаслідок сутички представників Нацкорпусу з правоохоронцями у Черкасах постраждало 15 поліцейських, зокрема начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий.

Прес-служба партії «БПП «Солідарність» заявила, що за подіями у Києві й Черкасах стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі.

Поліція порушила кримінальне провадження проти членів «Національного корпусу» і «Національних дружин», які влаштували зіткнення з правоохоронцями в Києві і Черкасах.

Loading...