Новини » Політика 11 березня, 2019, 16:51
Президент підписав указ про відкритий конкурс на кандидатів до Вищої ради правосуддя
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Петро Порошенко затвердив положення про проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Відповідний указ президента опубліковано на сайті Глави держави.

«З метою врегулювання питання щодо проведення добору кандидатів для здійснення Президентом України відповідно до частини другої статті 131 Конституції України призначення членів Вищої ради правосуддя та на виконання Закону України «Про Вищу раду правосуддя» постановляю:

  1. Затвердити Положення про проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя.
  2. Утворити Конкурсну комісію з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя та затвердити її персональний склад (додається)», – йдеться в указі.

Також указ визначає такими, що втратили чинність: Указ Президента України від 13 березня 2015 року № 141 «Про Положення про проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції»; Указ Президента України від 3 квітня 2015 року № 196 «Про внесення змін до пункту 4 Положення про проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції»;

Указ Президента України від 21 квітня 2015 року № 227 «Питання Конкурсної комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради юстиції».

Нагадаємо, у переліку переможців конкурсу Вищої кваліфікаційної комісії суддів є 16 осіб, яких раніше визнали недоброчесними, зокрема, через зв’язок із політиками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 20:44 :58