Новини » Політика 11 березня, 2019, 10:03 блоги
Націоналістична воєнна доктрина: 80 років тому наші попередники все правильно розуміли
Юрій Михальчишин
народний депутат України VII скликання,
кандидат політичних наук (2009 р.), радник голови СБУ (2015-2016 рр.)

Читайте, що розумні люди писали. 80 років тому наші попередники все правильно розуміли, не те, що зараз!

Збройна сила нації.

  • Виходячи з духовно-політичних засад українського націоналізму й з сучасного стану воєнної науки, націоналістична воєнна доктрина кладе в основу творення збройної сили та її організаційних і стратегічних форм принцип модерної воєнної штуки. Збройна сила України буде по формі модерною й регулярною, а по змісту націоналістичною армією.
  • Націоналістична воєнна доктрина визнає, що тільки випливаючий із націоналізму мілітаризм піднесе Українську Націю з її нинішнього стану та забезпечить її гідне місце в світовій історії й у змагу з іншими націями.
  • Наша військова традиція й ті завдання, що стоять перед Україною, вказують, що націоналістична воєнна доктрина мусить бути просякнута офензивним духом.
  • Український мілітаризм – це спадкоємець бойових традицій нашої історії й меч ідеології українських націоналізму для здійснення його історичних цілей.
  • Український мілітаризм мусить бути уосібленням найкращих моральних і фізичних прикмет нації.
  • Лише військова сила, що спиратиметься на озброєний і готовий до кінця боротися за свої права народ, звільнить Україну від окупації та впроможливить упорядкування Української Держави.
  • Організаційні форми збройних сил України мінятимуться відповідно до етапів її політичного стану: окупацій, національної революції й державної розбудови.
  • Оборону єдиної держави перебере єдина регулярна національна армія й флот, що враз із територіальними козацького частинами буде збудована на підставі загальної військової повинності.
  • Персональному складові Української Армії прищеплюватиметься націоналістично-державницька свідомість, залізна дисципліна, почуття мужності, жертовності й гордості з свого високого призначення.
  • На чолі збройної сили України стоятиме Голова Держави – Вождь Нації.

Рим, ІІ Великий Збір ОУН, 1939.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:44 :58