Новини » Політика 11 березня, 2019, 21:45
Нардеп БПП не очікує побачити в другому турі Зеленського
ZIK
ZIK

Особисто я в другому турі очікую побачити Петра Олексійовича Порошенка та Юлію Володимирівну Тимошенко. Я думаю, що саме з них буде обиратися Президент України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від БПП Григорій Шверк.

Нардеп сподівається, що на виборах 31 березня українці зроблять правильний вибір, а комісії, створені відповідно до українського законодавства, всі голоси порахують вірно.

Також на думку Григорія Шверка, сфальсифікувати результати виборів практично неможливо.

«Порядок формування виборчих дільниць при якісній роботі представників кандидатів у президенти робить неможливою будь-яку фальсифікацію бюлетенів. Усі кандидати в президенти надали своїх представників у виборчі комісії. Ми ж розуміємо, що кандидат від влади один, а від опозиції – 35. Тому є стовідсоткова можливість відстежити все, що буде відбуватися під час підрахунку голосування.

Тому й казати про те, що будуть якісь фальсифікації під час підрахунку голосів, це те саме, що казати, що ми такі дурні, бо не можемо це відстежити. Іншої мотивації я не розумію», – зазначив народний депутат.

А робити «якісь заворушення» щодо результатів виборів, коли є всі можливості відстежити процес і результат, нардеп Шверк вважає це недержавницькою позицією.

Як відомо, цього року в Україні абсолютний рекорд щодо кількості кандидатів. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 особи. Якщо імена всіх кандидатів вписати у бюлетень, то розмір паперового полотна становитиме аж півтора метра!

А згідно з останніми соціологічними опитуваннями, до другого туру президентських виборів виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Юлія Тимошенко втратила лідерство і посідає лише третє місце.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 19:37 :50